Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie

Organizator Targów Sadownictwa i Warzywnictwa serdecznie zaprasza do uczestnictwa w XIII edycji Targów TSW 2023, które odbędą się w dniach 18–19 stycznia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Obecnie jest to największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystawa maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych. Czeka na Państwa bogaty program konferencji, wiele ciekawych prelekcji i panele dyskusyjne poświęcone aktualnej kondycji branży i perspektywom jej rozwoju.

Podczas minionej edycji w ciągu dwóch dni na 23 000 m2 powierzchni wystawienniczej swoje produkty zaprezentowało 346 firm z kraju i z zagranicy, targi odwiedziło 11 146 osób (wejście na targi było rejestrowane).

Więcej informacji na temat targów oraz warunków uczestnictwa w imprezie znajduje się na stronie internetowej: www.tsw.pl.

Czytany 743 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 25 październik 2022 11:27