Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie

Organizator Targów Sadownictwa i Warzywnictwa serdecznie zaprasza do uczestnictwa w XIII edycji Targów TSW 2023, które odbędą się w dniach 18–19 stycznia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Obecnie jest to największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wystawa maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw, oferująca najszerszy w kraju przegląd nawozów i środków ochrony roślin, produktów oraz technologii sadowniczych i ogrodniczych. Czeka na Państwa bogaty program konferencji, wiele ciekawych prelekcji i panele dyskusyjne poświęcone aktualnej kondycji branży i perspektywom jej rozwoju.

Podczas minionej edycji w ciągu dwóch dni na 23 000 m2 powierzchni wystawienniczej swoje produkty zaprezentowało 346 firm z kraju i z zagranicy, targi odwiedziło 11 146 osób (wejście na targi było rejestrowane).

Więcej informacji na temat targów oraz warunków uczestnictwa w imprezie znajduje się na stronie internetowej: www.tsw.pl.

Czytany 858 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 25 październik 2022 11:27

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top