Konkurs „ODKRYWCA 2022”

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu „ODKRYWCA 2022” Wyróżnienia Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w dziedzinie turystyki. Celem Konkursu jest nagrodzenie osób, instytucji, organizacji, samorządów oraz przedsiębiorców branży turystycznej przyczyniających się do budowania pozytywnego wizerunku marki turystycznej województwa kujawsko-pomorskiego w kraju i za granicą oraz rozwoju gospodarki turystycznej w regionie.

Zgłoszenia można przesyłać do 10 listopada 2022 r. wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., temat: Konkurs „ODKRYWCA 2022”. Szczegółowe informacje oraz wymagane formularze będą dostępne na stronie odkrywca.kujawsko-pomorskie.pl oraz w załącznikach do niniejszego artykułu.

Rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się 29 listopada podczas uroczystości podsumowującej działania w turystyce, organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Pismo Marszałka Konkurs Odkrywca 2022 (PDF)

Regulamin Konkursu Odkrywca 2022 (PDF)

Formularz zgłoszeniowy (DOC)

Druk zgody na kandydowanie (PDF)

Zgoda na wykorzystanie wizerunku (PDF)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (PDF)

Czytany 393 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top