Pokaż jak świętujesz 11 listopada - konkurs

W ramach akcji ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłasza konkurs na relację z celebrowania Narodowego Święta Niepodległości przy daniach z gęsiny. W tym roku zapraszamy do udziału rodziny, a także koła gospodyń wiejskich. Czekają atrakcyjne nagrody. Na relacje ze wspólnego świętowania organizatorzy czekają do 21 listopada.

Pokażcie nam, jak tego dnia wspólnie świętowaliście i przyrządzaliście smakowite potrawy z gęsiny. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. Autorów najbardziej kreatywnych prac nagrodzimy bonami zakupowymi do realizacji w sieci sklepów ze sprzętem AGD. Gospodynie wiejskie zrzeszone w kołach otrzymają nagrody finansowe.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać od 12 do 21 listopada:

pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe”,

mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie wiadomości ,,Konkurs na relacje gęsinowe”.

Wymagania dotyczące prac zamieszczone są w regulaminie. Do pracy należy załączyć wypełnione i podpisane oświadczenie (które jest załącznikiem do regulaminu konkursu) – prace bez dołączonego oświadczenia nie będą podlegały ocenie.

Laureatów poinformujemy o wygranej telefonicznie. Jeśli sytuacja na to pozwoli, odbiorą oni swoje nagrody w grudniu podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

Regulamin konkursu

Czytany 976 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top