Zakup węgla w preferencyjnej cenie

Informujemy, że Gmina Ryńsk będzie prowadziła sprzedaż węgla na potrzeby zakupu preferencyjnego przez osoby fizyczne w gospodarstwie domowym.

Odbiór węgla będzie możliwy z następujących punktów:

  1. Skład węgla, ul. Krasińskiego 4, 87-200 Wąbrzeźno
  2. Skład węgla, ul. Budowlana 1, 87-200 Wąbrzeźno
  3. Skład węgla, ul. M. Ryńskiego 29, 87-213 Ryńsk

Odbiór węgla ze składu będzie możliwy po opłaceniu wystawionej przez Gminę Ryńsk faktury za wybrane paliwo stałe – groszek/ekogroszek lub orzech. Przez opłacenie faktury rozumie się wpływ środków na konto bankowe gminy i ich zaksięgowanie. Cena węgla dotyczyć będzie wyłącznie zakupu, koszt ewentualnej dostawy pod wskazany adres zostanie pokryty przez kupującego.

Do Urzędu Gminy Ryńsk wpłynęło blisko 600 wniosków na zakup węgla po preferencyjnych cenach. Są one weryfikowane zgodnie z kolejnością wpływu. Od czwartku pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska będą się kontaktować z mieszkańcami, których wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie, przekazując informację o terminie odbioru faktury oraz wyznaczonym miejscu odbioru towaru.

Czytany 1156 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 listopad 2022 09:52

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top