Relacja ze spotkania rolników z przedstawicielami spółki Amplus

W dnu 17 stycznia w Jarantowicach odbyło się spotkanie przedstawicieli Spółki Amplus, jednego z czołowych polskich producentów oraz dystrybutorów świeżych owoców i warzyw wraz z producentami rolnymi, zainteresowanymi nawiązaniem współpracy w zakresie produkcji na potrzeby zakładu.

Pracownicy Spółki odpowiedziani za nawiązanie współpracy z producentami rolnymi, skup owoców i warzyw oraz ich uprawę od momentu siewu po zebranie plonu przedstawili różne modele współpracy z firmą.

W spotkaniu wzięło udział blisko 50 osób z terenu nie tylko Gminy Ryńsk, czy powiatu wąbrzeskiego, ale również powiatów sąsiednich. Firma Amplus zbuduje w Wałyczu hale produkcyjno-magazynowe, które będą pierwszym oddziałem firmy na północy Polski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział w spotkaniu.

Spotkanie Amplus 2023-01-17

Czytany 937 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 styczeń 2023 09:03