Ankieta dotycząca odbioru odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Wszystkich rolników zainteresowanych odbiorem odpadów pochodzących z działalności rolniczej takich jak: folia rolnicza, siatka do owijania balotów, sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag, zapraszamy do wypełnienia poniższej ankiety.

Ankietę należy wydrukować i wpisać w wyznaczonym polu dane dotyczące aktualnie posiadanych przez Państwa odpadów, a następnie złożyć ją w Urzędzie Gminy Ryńsk lub wysłać pocztą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28 lutego 2023 r.

Program „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” jest prowadzony przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i przeprowadzenie inwentaryzacji posiadanych przez Państwa odpadów jest niezbędne do złożenia przez gminę wniosku o dofinansowanie.

Ankieta do pobrania (PDF)

Czytany 1572 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 styczeń 2023 08:48

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top