Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Czystochlebiu

We wtorek 7 marca br. w świetlicy wiejskiej w Czystochlebiu miało miejsce uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich z Czytochlebia.

W spotkaniu udział wzięły członkinie KGW z terenu Gminy Ryńsk oraz zaproszeni goście, wśród których byli: Władysław Łukasik - Wójt Gminy, Jolanta Szablewska - Skarbnik Gminy, Hanna Kwiatkowska - Radna Powiatu Wąbrzeskiego, Elżbieta Lubomska - Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Wąbrzeźnie oraz Maria Zalewska - Przewodnicząca Gminnej Rady Kół Gospodyń i Józefa Wiśniewska - Przewodnicząca Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Ryńsk.

Przybyłych gości przywitała Przewodnicząca KGW Czystochleb Danuta Ulaszewska. Następnie głos zabrał Władysław Łukasik - Wójt Gminy Ryńsk, który złożył wszystkim Paniom z okazji Święta Kobiet życzenia zdrowia i pomyślności oraz dużo uśmiechu. W stronę kobiet popłynęły także słowa uznania i podziękowania za ich zaangażowanie w życie społeczne.

W ten wyjątkowy dla każdej z Kobiet dzień, wspólne spędzenie czasu podczas rozmów i poczęstunku przygotowanego przez Panie z KGW przebiegało w wyjątkowo serdecznej atmosferze.

Czytany 769 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 marzec 2023 09:04

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top