Wojewódzkie obchody Dnia Sołtysa

11 marca, czyli w Dzień Sołtysa odbyła się uroczystość w sali Kinoteatru Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy. W trakcie uroczystości Wojewoda Kujawsko-Pomorski Pan Mikołaj Bogdanowicz podziękował sołtysom za ich codzienny trud oraz wręczył nagrody laureatom drugiej edycji konkursu dla sołtysów na najlepsze upamiętnienie Narodowego Święta Niepodległości.

W uroczystości Gminę Ryńsk reprezentowali Wójt Gminy Władysław Łukasik, sołtys wsi Przydwórz Jan Liwak oraz reprezentacja sołectwa Pływaczewo.

W ramach drugiej edycji Konkursu Wojewody Kujawsko-Pomorskiego dla sołectw z regionu na najlepsze upamiętnienie w 2022 r. Narodowego Święta Niepodległości nagrodzonych zostało 47 sołectw. Sołectwo Pływaczewo biorące udział w konkursie wygrało wycieczkę do Poznania.

Serdecznie gratulujemy!

Dzień Sołtysa z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim 1Dzień Sołtysa z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim 2Dzień Sołtysa z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim 3

Czytany 730 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 16 marzec 2023 09:43

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top