Piknik w Jarantowicach z okazji Dnia Matki

W dniu 26 maja br. w Świetlicy w Jarantowicach odbył się Piknik z okazji Dnia Matki z udziałem Członkiń Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Ryńsk. Organizatorem pikniku był Urząd Gminy Ryńsk.

Do wspólnego świętowania zaprosił Pan Władysław Łukasik Wójt Gminy wraz z Panem Romanem Gruszką wiceprzewodniczącym rady gminy oraz Panem Piotrem Makowskim radnym gminy, składając wszystkim Mamom w dniu ich święta podziękowania za macierzyński trud i wypełnianie ogromnie ważnej roli w rodzinie i społeczeństwie jednocześnie życząc dużo zdrowia i uznania w gronie najbliższych.

Imprezę uświetnił występ Kabaretu z Konopi, który zafundował obecnym dużą dawkę humoru i fantastycznej zabawy.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do przygotowania pikniku.

autorem zdjęć w galerii jest Marek Motylski
galeria zawiera 15 zdjęć