Najlepsi uczniowie nagrodzeni nagrodą Wójta

W dniu 18 czerwca br. w szkołach odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Ryńsk uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2023/2024.

Nagrody rzeczowe w postaci rowerów dla absolwentów oraz książki dla uczniów kl. IV-VII wręczył Pan Władysław Łukasik – Wójt Gminy Ryńsk, który serdecznie pogratulował uczniom uzyskanych wyników, sukcesów w konkursach przedmiotowych, artystycznych, wiedzowych i zawodach sportowych. Wyraził swoje uznanie dla pracy i zaangażowania kadry pedagogicznej, także podziękował rodzicom za wsparcie i trud wychowania. Życzył również udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Oto nagrodzeni uczniowie:

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach

Absolwenci
Oliwia Imiałek , Robert Jurkiewicz, Nadia Müller.

Uczniowie kl. IV-VII
Weronika Dudkiewicz, Wojciech Kossowski, Zuzanna O’Donnell, Aleksandra Sroka, Dominik Gryczkowski, Amelia Harczenko, Karol Jurkiewicz, Aleksandra Kamińska, Filip Łuszczak, Bartosz Niklewski, Aleksandra Puzon, Tymon Wiśniewski, Lena Rosłan, Oliwia Bieda.

Szkoła Podstawowa w Myśliwcu

Absolwenci
Dominika Witkowska, Ignacy Plewa, Bartosz Cisło, Julia Filak, Agnieszka Sądowska.

Uczniowie kl. IV-VII
Aleksandra Kmiecik, Urszula Kotłowska, Iga Koziorzemska, Jeremiasz Plewa, Agata Rewer, Julia Sulikowska, Zofia Łęgowska, Szymon Dziadosz, Wiktoria Kołodziejska, Selena Królczyk, Patrycja Sołowiej, Michał Popielec, Antoni Kmiecik, Agata Stefańska, Urszula Zrada, Edyta Sądowska, Błażej Pytel, Kacper Samociuk, Emilia Barańska, Amelia Jamroży, Weronika Baran.

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku

Absolwenci
Stanisław Czerwiński, Nikodem Drapała, Sylwester Łasiński, Weronika Kicerman, Katarzyna Jankowska.

Uczniowie kl. IV-VII
Amelia Cegielska, Maja Kordunowska, Maja Liwak, Maja Łasińska, Julia Pieniążek, Julia Bernaś, Anna Ciupak, Nadia Grzankowska, Jakub Jaworski, Maja Nelkowska, Lena Roszkowska, Maria Brudz, Kornelia Brzozowska, Grzegorz Nędza, Alicja Sobieska, Maciej Szczepański, Lena Barska, Maciej Jaworski, Maja Marszałkowska, Lena Neumann, Emilia Płochacka.

Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu

Absolwenci
Błażej Król, Karolina Sieradzka, Julia Stępień.

Uczniowie kl. IV-VII
Fabian Bartkowski, Wojciech Białobłocki, Adam Grzywacz, Joanna Kamper, Klaudia Kępińska, Emma Maciuła, Bartosz Skórzewski, Zuzanna Wilamowska, Julia Dąbrowska, Lena Kępińska, Dominika Kowalkowska, Małgorzata Lewczyk, Nikola Trejderowska, Jakub Dąbrowski, Paweł Jakóbczyk, Marcel Popielec, Szymon Stępniak, Bartosz Ulaszewski, Aleksandra Szymańska, Karol Żonakowski.

(Autor zdjęć: Marek Motylski. Galeria zawiera 77 zdjęć)

Czytany 236 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 czerwiec 2024 08:33

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top