Podpisanie umowy na budowę budynku świetlicy z wyposażeniem i zagospodarowaniem terenu w Małych Radowiskach

W dniu 3 lipca 2024 roku Wójt Gminy Władysław Łukasik wraz ze Skarbnikiem Gminy Jolantą Szablewską podpisali umowę na budowę budynku świetlicy z wyposażeniem i zagospodarowaniem terenu w Małych Radowiskach w ramach inwestycji: „Budowa świetlicy w Małych Radowiskach”. Wykonawcą robót jest firma JARDEJ Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalewie Pomorskim.

Planowana wartość inwestycji wyniesie ponad 2,46 mln zł, z czego 2 mln zł pochodzi z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Dzięki tej inwestycji, mieszkańcy Małych Radowisk zyskają nowoczesne miejsce spotkań i rekreacji, które z pewnością przyczyni się do integracji lokalnej społeczności.

Podpisanie umowy 2024 07 03 2

Czytany 208 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 lipiec 2024 16:35

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top