„ROCZEK” ŚDS

Dnia 1 grudnia 2016 roku pracownicy, podopieczni, goście oraz przyjaciele wrońskiej placówki spotkali się, by wspólnie świętować pierwszą rocznicę istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy. Obchody rozpoczął kierownik ŚDS-u Marcin Chrzanowski witając przybyłych gości i składając podziękowania osobom, które przyczyniły się do powstania placówki i i wspierały jej działanie przez ten rok.

Szczególne podziękowania złożył pani Prezes Izabeli Zacharskiej-Quaium i Wójtowi Gminy Wąbrzeźno Władysławowi Łukasikowi. Po podziękowaniach i przemówieniach zaproszonych gości uczestnicy ŚDS wręczyli symboliczne upominki, które wykonali  własnoręcznie. Przedstawiono również prezentację, która pokazała co działo się przez ten miniony rok. Podopieczni w zabawny sposób zaprezentowali „Dzień z życia Ś D S. Nie zabrakło tradycyjnego tortu oraz wspólnie odśpiewanego „Sto Lat”. 

roczek sds 03 roczek sds 01
Czytany 3309 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 27 grudzień 2016 06:44

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top