Złote Gody Państwa Danuty i Zenona Chojnackich

Państwo Danuta i Zenon Chojnaccy z Ryńska obchodzili w tym roku piękny jubileusz – 50-lecie pożycia małżeńskiego. Złote gody to niecodzienne święto. Z tej okazji w dniu 2 grudnia 2016 roku Wójt Gminy Wąbrzeźno p. Władysław Łukasik odwiedził dostojnych Jubilatów i dokonał aktu dekoracji Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Jednocześnie złożył Jubilatom gratulacje oraz podziękował za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swojej rodziny. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, uroczystej, a zarazem rodzinnej atmosferze. Państwo Chojnaccy wychowali troje dzieci i doczekali się sześciorga wnuków i dwojga prawnuków. Jubilatom składamy najlepsze życzenia, spełnienia marzeń, długich lat życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic.

Czytany 3257 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top