Diamentowe Gody Państwa Cecylii i Stanisława Woźniczka

W dniu 9 listopada 2015 roku w Urzędzie Gminy odbyła się uroczystość 60-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Cecylii i Stanisława Woźniczka z Przydworza,

na którą przybyli Dostojni Jubilaci wraz z rodziną. Szanownym Jubilatom złożono gratulacje i najszczersze życzenia wszelkiej pomyślności. Spotkanie przebiegło w podniosłej, a zarazem sympatycznej atmosferze. Państwo Woźniczka wychowali sześcioro dzieci i doczekali się czternaściorga wnuków i jedenaściorga prawnu-ków. Jubilatom składamy najlepsze życzenia, spełnienia marzeń, długich lat życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic. 

001

Czytany 2709 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top