Plan gospodarki niskoemisyjnej

Wyłożenie do publicznego wglądu planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Wąbrzeźno wraz z aktualizacją projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe.


Na podstawie Ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. Nr 199, poz. 1227 ze zm.), informujemy, że wyłożono do publicznego wglądu „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Wąbrzeźno” wraz z „Aktualizacją projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Wąbrzeźno”.
Dokument jest wyłożony do wglądu na okres 21 dni w Urzędzie Gminy Wąbrzeźno, Wydział Ochrony Środowiska, pok. 105, w godzinach pracy urzędu.
Osoby i jednostki organizacyjne zainteresowane gospodarką niskoemisyjną na obszarze gminy mają prawo składać wnioski, zastrzeżenia i uwagi do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Uwagi prosimy składać pisemnie, na adres Urzędu Gminy Wąbrzeźno, ul. Mickiewicza 21, 87-200 Wąbrzeźno, ustnie do protokołu lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoba do kontaktu:
Łukasz Gapiński  

 

OSTATECZNY PGN Wabrzezno

Aktualizacja projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Wąbrzeźno

Czytany 3628 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 styczeń 2017 20:34

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top