Środowiskowy Dom Samopomocy we Wroniu

W dniu 1 grudnia 2015 roku planowane jest rozpoczęcie działalności Środowiskowego Domu Samopomocy.


Placówka ma za zadanie wpłynąć na aktywność uczestników poprzez oddziaływania terapeutyczno-rehabilitacyjne z uwzględnieniem ich indywidualnych możliwości. Uczestnicy będą mogli brać udział w zajęciach rękodzielniczych, krawieckich, komputerowych i kulinarnych.
Zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do piątku przez sześć godzin dziennie w przestronnych komfortowo wyposażonych salach przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych.
Środowiskowy Dom Samopomocy zapewni uczestnikom dwa posiłki dziennie (śniadanie i obiad), rehabilitację dostosowaną do indywidualnych potrzeb, nabycie nowych umiejętności i ciekawie spędzony czas. Uczestnikami mogą być mieszkańcy Gminy Wąbrzeźno, gmin ościennych i miasta Wąbrzeźno. Ilość miejsc w Środowiskowym Domu Samopomocy jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność złożenia wniosku o skierowanie do placówki.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Mickiewicza 12/1, 87-200 Wąbrzeźno, tel. 56 687 75 38 / 39

001 002 003 004
Czytany 6164 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 styczeń 2017 17:57

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top