Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Wąbrzeźno

Dzień Edukacji Narodowej, to czas, kiedy swoje święto obchodzą wszyscy Ci, którzy na co dzień stają przed trudnym zadaniem jakim jest przekazywanie wiedzy.


W tym dniu życzenia i gratulacje dyrektorom szkół i nauczycielom złożył Pan Władysław Łukasik Wójt Gminy Wąbrzeźno. Dziękując za kształcenie i kształtowanie młodych pokoleń, ich postaw, przekazywanie pozytywnych wzorców a także zaangażowanie dzięki któremu możliwe są liczne sukcesy uczniów.
Jednocześnie przekazał życzenia wszystkim pedagogom i pracownikom szkół, aby w pełni realizowali się w sferze zawodowej a także w życiu prywatnym, by zawód nauczyciela był doceniany, a uczniowie darzyli należnym szacunkiem.

Doroczne spotkanie w urzędzie gminy było okazją do wyróżnienia dyrektorów i nauczycieli, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w pracy zawodowej. Nagrodą Wójta Gminy w 2015 roku uhonorowani zostali: dyrektorzy Halina Gołembiewska, Marzena Prusakowska, Dorota Grabowska oraz nauczyciele Ewa Falkowska, Piotr Zrada, Justyna Gorgolewska, Karolina Zawada, Iwona Kriger oraz Beata Goleń.
 

Czytany 2078 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top