Najlepsi uczniowie nagrodzeni - rok szkolny 2014/2015

Dnia 25 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół w Zieleniu odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Wąbrzeźno dla najlepszych uczniów szkół Gminy Wąbrzeźno, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.


W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Wąbrzeźno – Pan Władysław Łukasik, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz wyróżnieni uczniowie i absolwenci szkół. Pan Wójt pogratulował uczniom wyników osiągniętych w nauce a także wielu sukcesów osiągniętych w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych. Jednocześnie podziękował za sumienną pracę i zaangażowanie nauczycielom, bez których nie byłoby takich wyników oraz rodzicom za wsparcie. Wszystkim wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli absolwenci zarówno szkół podstawowych jak i gimnazjów, którzy otrzymali nagrody w postaci rowerów.

 

Najlepszymi uczniami zostali:

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach:
Dawid Wzorek, Szymon Kwiatkowski
Absolwenci: Alicja Nowocień, Monika Więckowska

Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół w Myśliwcu:
Patrycja Kempińska, Aleksandra Łaga, Dominika Janusz, Filip Sądowski, Karolina Janusz, Karolina Cisło
Absolwenci: Dominika Grabowska, Weronika Kamińska, Wiktoria Motycka, Michał Śruba

Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół w Ryńsku:
Wiktoria Wiśniewska, Kinga Nowińska, Oliwia Łytkowska, Olaf Rogala, Aleksandra Kiliszkiewicz, Natalia Szczepańska, Emilia Wróblewska, Martyna Płochacka, Zofia Kiedewicz, Aleksandra Pąk, Weronika Piasecka, Magdalena Guściora, Magdalena Olejnik, Michał Zakrzewski

Absolwenci: Zuzanna Ćwik, Iwona Janiszewska, Anna Kuśnierz, Sylwia Mach, Natalia Misiak, Zuzanna Nowińska, Emilia Szlas, Elżbieta Wróblewska, Karina Groszewska, Mateusz Pąk, Zuzanna Sobczak, Jakub Arquier, Kinga Marciniak, Klaudia Kowalik, Jakub Milanik, Mateusz Chojnicki, Wiktoria Wargocka

Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół w Zieleniu:
Julia Śmigielska, Krzysztof Pyszko, Sylwia Król, Wiktor Chmiel, Julia Sułecka, Damian Nawrocki, Julia Górecka, Katarzyna Kosińska, Dawid Lawrenc, Marta Meka, Agata Mytlewska, Nikola Pawłowska, Bartosz Piszczór, Oliwia Rzepecka
Absolwenci: Krzysztof Otręba,Wiktoria Wasilewska, Julia Krzemień, Maja Rodzik, Damian Dybka, Dawid Gutowski, Karolina Jankowska, Natalia Jankowska, Miłosz Król, Patryk Wesołowski, Magdalena Szymaniak

Gimnazjum Zespołu Szkół w Myśliwcu:
Weronika Szulecka, Nikola Balińska, Oliwia Janusz
Absolwenci: Damian Cisło, Radosław Drapiewski, Jacek Pisiewicz, Patryk Zając

Gimnazjum Zespołu Szkół w Ryńsku:
Klaudia Głuszkiewicz, Miłosz Bruchwałd, Marta Grabowska, Działdowski Patryk, Alicja Gołaszewska, Karolina Sobczak
Absolwenci: Klaudia Brunath, Weronika Laskowska, Magdalena Olejnik, Ewa Osińska, Sandra Tomaszewska, Marlena Wróblewska, Paulina Wróblewska

Gimnazjum Zespołu Szkół w Zieleniu:
Aleksandra Bobicz, Kamila Kosińska, Krzysztof Jabłoński, Natalia Lisińska
Absolwenci: Szymon Chmiel, Radosław Dybka, Dariusz Golomski, Oliwia Krzemień, Agata Lawrenc, Paulina Maślińska, Daria Meka, Sandra Przybylska  

Galeria zawiera 26 zdjęć

Czytany 3045 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 styczeń 2017 18:19

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top