W tym roku wśród nagrodzonych znaleźli się:
- Izabela Popielec - III miejsce na Halowych Mistrzostwach Województwa w kat U-12 na 300m,
- Zuzanna Barańska - II miejsce w Pucharze Polski Kenbukai w karate,
- Alicja Gajewska - II miejsce podczas zimowych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w pływaniu,
- Zuzanna Dylewska – I miejsce w Lidze Wojewódzkiej Woj. Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt z drużyną Vambresia Wąbrzeźno,
- Martyna Kalinowska – I miejsce w Lidze Wojewódzkiej Woj. Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt z drużyną Vambresia Wąbrzeźno,
- Dominika Macikowska – II miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej kobiet z drużyną AZS AWF Warszawa,
- Nadia Forystek – I miejsce w Lidze Wojewódzkiej Woj. Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt z drużyną Vambresia Wąbrzeźno,
- Oliwia Imiałek - II miejsce podczas zimowych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w pływaniu.
Serdecznie gratulujemy wszystkich zdobytych medali i pucharów oraz życzymy wytrwałości w dążeniu do kolejnych sukcesów, aby poprzez pokonywanie swoich słabości, być coraz lepszym.

