Szansa dla  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

Szansa dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dębowej Łące. Każdy może mieć udział w naszym sukcesie - wystarczy jedno kliknięcie!


Cieszymy się ogromnie! Jako jedyni z całego województwa znaleźliśmy się w ścisłej finałowej dziesiątce II Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych, którego organizatorem jest Telewizja Polska S.A. Do Przeglądu zgłoszono ponad 60 spektakli, w 4 kategoriach: szkoła podstawowa, szkoła gimnazjalna, szkoła ponadgimnazjalna oraz domy kultury i inne placówki oświatowe. Nasz spektakl - "Wakacyjne spotkanie" został przygotowany przez Grupę Teatralną "Bajareczki, działającą w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Dębowej Łące i zgłoszony w kategorii: szkoły gimnazjalne. O miano najlepszego z najlepszych rywalizujemy z zespołami z Olsztyna i województwa małopolskiego, a oceniać nas będą między innymi pani Anna Dymna, pan Olgierd Łukaszewicz i pan Maciej Wojtyszko.

Swojego faworyta będą wybierali także internauci. Wystarczy do dnia 30 listopada br.(do godz. 24.00) wejść na stronę internetową; www.iteatr.tvp.pl

zalogować się i oddać swój głos. Wyniki głosowania zostaną podane w dniu 7 grudnia br. podczas uroczystej gali, która będzie transmitowana w TVP1 i TVP Regionalna o godz. 13.00. Wybierając i głosując na nasze przedstawienie - o co bardzo prosimy - możecie Państwo sprawić nam wielką radość i pomóc w osiągnięciu sukcesu. Będzie to wspaniały prezent na Mikołajki!

Wychowankowie
Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
w Dębowej Łące
 

Czytany 2398 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top