Wyniki Wyborów Samorządowych 2014 w Gminie Wąbrzeźno

WYNIKI WYBORÓW NA WÓJTA GMINY WĄBRZEŹNO

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 6 820
Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania - 3134
Liczba kart wyjętych z urny - 3132
Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów - 3035

Na poszczególnych kandydatów na wójta oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. HAJDUKIEWICZ Roman - 569
2. ŁUKASIK Władysław Józef - 2466

Wymaganą liczbę głosów uzyskał i został wybrany na Wójta Gminy Wąbrzeźno

ŁUKASIK Władysław Józef


WYNIKI WYBORÓW DO RADY GMINY WĄBRZEŹNO

Dla wyboru Rady Gminy utworzono 15 okręgów wyborczych.
Głosowania nie przeprowadzono w 3 okręgach wyborczych, tj. okręgu nr 3, nr 9, nr 12, w których zarejestrowano tylko jednego kandydata na radnego.
Wyniki wyborów
Okręg wyborczy nr 1
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 592
Głosów ważnych oddano 217
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. FELUŚ Włodzimierz - 38
2. MAKOWSKI Piotr Marian - 179
Wybrany radny: MAKOWSKI Piotr Marian

Okręg wyborczy nr 2
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 247
Głosów ważnych oddano 126
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. JABŁONKA Roman Mirosław - 35
2. IMIAŁEK Maria - 91
Wybrana radna: IMIAŁEK Maria

Okręg wyborczy nr 3
Głosowania nie przeprowadzono, w związku z tym, że zarejestrowana została tylko jedna lista kandydatów, obejmująca jednego kandydata. Gminna Komisja Wyborcza uznała za wybranego zgłoszonego kandydata:

GRUSZKA Roman Stanisław

Okręg wyborczy nr 4
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 558
Głosów ważnych oddano 250
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. DĄBKOWSKI Tadeusz - 107
2. CISŁO Ireneusz Stanisław - 143
Wybrany radny: CISŁO Ireneusz Stanisław

Okręg wyborczy nr 5
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 483
Głosów ważnych oddano 240.
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. ZARĘBSKI Kamil Marek - 153
2. RUMIŃSKI Franciszek Jan - 87
Wybrany radny: ZARĘBSKI Kamil Marek

Okręg wyborczy nr 6
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 424
Głosów ważnych oddano 154
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1.CHOJNICKI Andrzej - 84
2. PIASECKA Teresa - 70
Wybrany radny: CHOJNICKI Andrzej

Okręg wyborczy nr 7
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 475
Głosów ważnych oddano 240
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. PODBOROWSKI Zenon Krzysztof - 96
2. SOBCZAK Marek Józef - 144
Wybrany radny: SOBCZAK Marek Józef

Okręg wyborczy nr 8
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 496
Głosów ważnych oddano 226
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. MILEWSKI Antoni Kajetan - 51
2. WIELGOSZ Ryszard Kazimierz - 81
3. KARCZEWSKA Bogumiła Iwona – 94
Wybrana radna: KARCZEWSKA Bogumiła Iwona

Okręg wyborczy nr 9
Głosowania nie przeprowadzono.
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:

PIĄTKOWSKI Piotr Sylwester

Okręg wyborczy nr 10
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 372
Głosów ważnych oddano 163.
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. SROKA Emilia Jadwiga - 54
2. GERC Wiesław Stefan - 69
3. CHLEBOWSKI Eugeniusz Jerzy - 40
Wybrany radny: GERC Wiesław Stefan

Okręg wyborczy nr 11
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 369
Głosów ważnych oddano 158
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. JAWORSKI Kazimierz Andrzej - 53
2. BUCHALSKI Marcin - 105
Wybrany radny: BUCHALSKI Marcin

Okręg wyborczy nr 12
Głosowania nie przeprowadzono.
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:

CZERWIŃSKI Henryk Stanisław

Okręg wyborczy nr 13
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 592
Głosów ważnych oddano 307
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. SZUMACHER Anna Małgorzata - 46
2. GUŚCIORA Krzysztof Henryk - 261
Wybrany radny: GUŚCIORA Krzysztof Henryk

Okręg wyborczy nr 14
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 434
Głosów ważnych oddano 193
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. SZCZĄCHOR Danuta Stefania - 79
2. CHMIELEWSKI Józef Kazimierz - 114
Wybrany radny: CHMIELEWSKI Józef Kazimierz

Okręg wyborczy nr 15
Głosowanie przeprowadzono.
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 385
Głosów ważnych oddano 214
Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. BIELIŃSKI Kazimierz - 107
2. MACHYNIA Kazimierz Stanisław - 107
W wyniku losowania przeprowadzonego przez Gminną Komisję Wyborczą w Wąbrzeźnie radnym został:

MACHYNIA Kazimierz Stanisław - 107

Czytany 2781 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 styczeń 2017 12:59

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top