Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 14 października 2014 r. w siedzibie Urzędu Gminy Wąbrzeźno, odbyło się uroczyste wręczenie nagród Wójta Gminy Wąbrzeźno z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W gronie uhonorowanych znaleźli się dyrektorzy oraz nauczyciele, którzy w szczególny sposób wyróżnili się w realizacji obowiązków wynikających z kierowania placówkami oraz pracy dydaktyczno-wychowawczej.
Nagrody Wójta Gminy Wąbrzeźno otrzymali dyrektorzy szkół: Pani Halina Gołembiewska, Pani Marzena Prusakowska, Pani Dorota Grabowska, Pani Halina Gołębiewska oraz nauczyciele: Pani Józefa Klejnowska, Pani Małgorzata Molczyńska, Pani Iwona Kwiatkowska, Pani Beata Pencierzyńska, Pan Andrzej Goleń, Pani Małgorzata Rumińska, Pani Justyna Rumińska-Sul oraz Pani Dorota Piątkowska.

Pan Wójt Władysław Łukasik pogratulował nagrodzonym i skierował słowa uznania za wysiłek i zaangażowanie towarzyszące procesowi kształcenia i wychowania dzieci i młodzieży.
Jednocześnie za pośrednictwem dyrektorów złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym najserdeczniejsze życzenia zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej, sukcesów oraz uznania i szacunku wychowanków, a także pomyślności w życiu osobistym.
Również przy tej okazji podziękowania do Pana Wójta, Rady Gminy oraz pracowników urzędu skierowali dyrektorzy w uznaniu za życzliwą współpracę oraz wkład pracy dla rozwoju bazy oświatowej wszystkich szkół.

 

"Uczyć to znaczy mieć wpływ na życie wielu i pomagać
w wyciąganiu wniosków z życiowych lekcji.
Ale uczyć DOBRZE znaczy umieć wnieść odmianę do
życia wszystkich, z którymi się człowiek styka”."

DONNA BULGER

Czytany 2221 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top