Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Wąbrzeźno

Wiosna to czas porządków. W związku z tym rusza akcja „Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Wąbrzeźno”.

Jeśli na terenie gospodarstwa domowego posiadają Państwo odpady wielkogabarytowe (stare meble), sprzęt elektroniczny (sprzęt RTV, AGD), sprzęt elektryczny (lampy, żarówki) lub inne odpady, których nie można wyrzucić do pojemników ustawionych na nieruchomości, można zgłosić ten fakt do Urzędu Gminy Wąbrzeźno, Wydział Ochrony Środowiska, pok. 105 (tel. 56 687 75 23 lub 49).

Zgłaszając fakt należy podać dane identyfikacyjne nieruchomości i właściciela oraz rodzaj i ilość odpadu przeznaczonego do odebrania. Informacje to pozwolą na szybsze zlokalizowanie miejsca odbioru i przystosowanie pojazdu odbierającego odpad. Akcję odbioru przeprowadza firma EKOSYSTEM i w tym roku odpady te będą odbierane bezpośrednio z nieruchomości. Akcja dotyczy wyłącznie odpadów pochodzących z gospodarstw domowych!
Nie będą odbierane odpady pochodzące z działalności gospodarczej oraz produkcji rolnej. Termin wywozu z każdej nieruchomości zostanie ustalony indywidualnie.  

Czytany 5062 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top