Złote Gody Państwa Agnieszki i Jana Słomińskich

20 grudnia 2013 r. w Urzędzie Gminy Wąbrzeźno odbyła się uroczystość Złotych Godów Państwa Agnieszki i Jana Słomińskich z Zielenia.

Małżonkowie zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W imieniu Prezydenta aktu dekoracji medalami dokonał Władysław Łukasik Wójt Gminy, składając równocześnie jubilatom gratulacje oraz życzenia kolejnych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.
Spotkanie, podczas którego Jubilatom towarzyszyła rodzina przebiegło w miłej atmosferze pełnej wzruszeń i wspomnień. Państwo Słomińscy wychowali dziesięcioro dzieci, doczekali się dwadzieściorga trzech wnucząt i czterech prawnuków. 

Slonimscy

Czytany 3239 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top