Nowy Zespół Szkół w Ryńsku

Jednym z ważnych zadań samorządu gminnego jest prowadzenie szkół. W wyniku prowadzonej od kilku lat racjonalizacji sieci szkół na terenie Gminy Wąbrzeźno obecnie funkcjonują trzy Zespoły Szkół obejmujące szkoły podstawowe i gimnazja: w Myśliwcu, Ryńsku i Zieleniu oraz Szkoła Podstawowa w Jarantowicach.

Z dniem 1 września 2013 r. utworzony został Zespół Szkół w Ryńsku w skład którego weszły szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Połączenie było rezultatem podjętej w dniu 25.04.2013 r. uchwały w sprawie utworzenia Zespołu Szkół w Ryńsku.
W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej dyrektorem zespołu została Pani Dorota Grabowska.  

Czytany 6771 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top