„Gminny Dzień Bez Uzależnień w Bibliotece”

3 czerwca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pływaczewie został zorganizowany "Gminny Dzień bez Uzależnień - połączony z Dniem Dziecka".

Dzieci uczestniczyły w konkursie plastycznym pt: „Moje dorosłe życie bez uzależnień". Przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie P. Michał Głębocki - przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym sygnalizując istniejące zagrożenia.

Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszył pokaz tresury psa policyjnego, którego przewodnikami są: P. Krzysztof Masłowski i P. Jacek Polak z Komendy Powiatowej w Wąbrzeźnie. Ochotnicza Straż Pożarna w Pływaczewo zaprezentowała wóz strażacki - dzieci z bliska mogły obejrzeć i dotknąć sprzętu zainstalowanego w samochodzie.
Warto też zaznaczyć, iż w spotkaniu wzięła również udział parada motocykli z terenu Wąbrzeźna. Na zakończenie uroczystości zostało zorganizowane ognisko dla wszystkich uczestników.
Nagrody dla uczestników spotkania zostały sfinansowane przez Urząd Gminy Wąbrzeźno  

01 02 03
05 06 07
08 09 10
Czytany 2972 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top