Ewidencja innych obiektów świadczących usługi hotelarskie

Wójt Gminy Ryńsk prowadzi ewidencję innych obiektów świadczących usługi hotelarskie na terenie gminy Ryńsk, jeżeli spełniają one minimalne wymagania, co do wyposażenia obiektów świadczących usługi hotelarskie.


Przedsiębiorca, który zamierza świadczyć usługi hotelarskie w innym obiekcie, który nie jest obiektem hotelarskim oraz rolnik zamierzający świadczyć usługi hotelarskie w gospodarstwie rolnym jest obowiązany zgłosić ten obiekt do ewidencji obiektów świadczących usługi hotelarskie, nie będących obiektami hotelarskimi oraz pól biwakowych przed rozpoczęciem świadczenia usług.

Zgłoszeniu do ewidencji innych obiektów, w których świadczone są usługi hotelarskie jest obowiązkowe i podlegają mu wszystkie obiekty, w których świadczone są usługi noclegowe, a więc: pokoje gościnne, kwatery prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, pola namiotowe, domki letniskowe, ośrodki wczasowe, kolonijne, itd. bez względu na ilość wynajmowanych miejsc noclegowych.

Zgłoszenia obiektu do ewidencji dokonuje się w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Ryńsk (pokój 105).

Pliki do pobrania:

Wniosek o wpis do ewidencji (PDF)

Załącznik 1: Opis obiektu (PDF)

Załącznik 2: Minimalne wymagania (PDF)

 

Czytany 365 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 kwiecień 2018 11:22

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: 8uj4g63pcd

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top