Nagrody dla najlepszych uczniów szkół Gminy Ryńsk

18 czerwca br. uroczyście podsumowano kolejny rok szkolny. Pan Władysław Łukasik Wójt Gminy nagrodził uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie jednocześnie pogratulował wszystkim osiągniętych wyników i życzył dalszych sukcesów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, absolwenci gimnazjum zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi w postaci roweru, pozostali uczniowie otrzymali nagrody książkowe.


Nagrodzeni uczniowie:

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach
Martyna Gryczkowska, Miłosz Skowroński, Paulina Sroka, Weronika Dziub, Joanna Nowocień, Ilona Błaszkiewicz, Wiktoria Skrzypczak, Kinga Sroka, Szymon Kwiatkowski.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Myśliwcu
Malwina Balińska, Izabela Barszczyk, Nerea Carreton – Feter, Ryszard Ciernicki , Marta Ciupak, Kamil Kaczmarczyk, Patrycja Marchewka, Alan Narewski, Krzysztof Sądowski, Julia Zych, Patrycja Balawajder, Karol Cisło, Seweryn Plewa, Izabela Sądowska, Otylia Słupska, Oliwia Tykarska, Małgorzata Rudnicka, Amelia Marchlewska, Agata Tywanek, Kacper Grabowski, Patrycja Kempińska Karolina Cisło.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Ryńsku
Bartosz Sobczak, Michalina Siwek, Piotr Nędza, Krzysztof Olszewski, Julia Cieślak, Emanuel Bretes, Katarzyna Gaweł, Agata Brudz, Amelia Iwańska, Arkadiusz Łęgowski, Zuzanna Miszewska, Julia Kiliszkiewicz Igor Tomaszewski, Wiktoria Bauza, Filip Cikowski, Zofia Czerwińska, Julia Wiśniewska, Agata Wilińska, Karol Szczepański, Kamil Wróblewski Aleksandra Wiercioch, Zuzanna Borsuk, Maciej Kuczkowski, Karina Łęgowska, Antoni Pawłowski, Nikola Jaworska, Kinga Nowińska, Wiktoria Wiśniewska, Zofia Kiedewicz, Michał Zakrzewski, Aleksandra Pąk, Nikola Moryń, Julia Pisiewicz, Natalia Szczepańska, Emilia Wróblewska, Kacper Lewandowski.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zieleniu
Jakub Wzorek, Maja Stangret, Paweł Dąbrowski, Bartosz Brudło, Mikołaj Wasilewski, Marcel Siałkowski, Maks Siałkowski, Oliwia Jakóbczyk, Aleksandra Jakóbczyk, Anna Górska, Karolina Dybka, Marcel Cieślikowski, Kamila Janiszewska, Natalia Dąbrowska, Sebastian Golba, Wiktoria Grzywacz, Jakub Piszczór, Natalia Budniewska, Małgorzata Góralska, Anna Śmigielska, Anna Stępień, Weronika Lewczyk, Krzysztof Pyszko, Wiktor Chmiel, Julia Śmigielska, Sylwia Król, Nikola Pawłowska, Agata Mytlewska, Marta Meka, Julia Górecka.

Absolwenci Gimnazjum w Myśliwcu
Zuzanna Cegielska, Weronika Kamińska, Wiktoria Motycka, Michał Śruba.

Gimnazjum w Ryńsku
Elżbieta Wróblewska, Iwona Janiszewska, Zuzanna Nowińska, Karina Groszewska, Mateusz Pąk, Filip Rogowski, Zuzanna Sobczak, Jakub Milanik, Kinga Marciniak.

Gimnazjum w Zieleniu
Krzysztof Otręba, Maja Rodzik, Miłosz Król.

 

001 002
003 004
Czytany 2236 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 lipiec 2018 07:12

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top