Nagrody dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 10 października br. w Urzędzie Gminy Ryńsk miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, której bohaterami były osoby związane z gminną oświatą - Dyrektorzy szkół oraz Nauczyciele wyróżnieni nagrodą Wójta Gminy za znaczące osiągnięcia i sukcesy w pracy zawodowej.

Na uroczystości Pan Władysław Łukasik - Wójt Gminy Ryńsk złożył podziękowania Dyrektorom, Nauczycielom a także Pracownikom szkół, za trudną i odpowiedzialną pracę z dziećmi i młodzieżą, za zaangażowanie i umiłowanie zawodu, za to że sprawiają, iż kolejne pokolenia mogą pogłębiać wiedzę i kształtować umysły. Jednocześnie życzył, aby przywiązanie i wdzięczność uczniów, a nierzadko również absolwentów szkół, wynagradzały trud niełatwej pracy i stanowiły dowód na to, jak ogromną rolę spełnia nauczyciel w ich życiu oraz by każdego dnia towarzyszyła pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory.

Nagrodami uhonorowani zostali:
Pani Monika Bestjan - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jarantowicach,
Pani Marta Kriger - Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Jarantowicach,
Pani Marzena Prusakowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Myśliwcu,
Pani Marta Maliszewska - Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Myśliwcu,
Pani Dorota Grabowska ­­ - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ryńsku,
Pani Barbara Strzelecka - Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Ryńsku,
Pani Lucyna Plewa - Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Ryńsku,
Pani Sabina Topij-Brylińska - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zieleniu,
Pan Wojciech Góralski - Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Zieleniu

 

Dzień Edukacji Narodowej 2018

Czytany 2138 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 październik 2018 11:43

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top