Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy w Zieleniu

Trwają roboty związane z zadaniem inwestycyjnym pod nazwą „Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy w Zieleniu”.

Zadanie jest dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2007- 2013, Oś Priorytetowa 2 Zachowanie i racjonalne użytkowanie środowiska, Działanie 2.3. Rozwój infrastruktury w zakresie ochrony powietrza, schemat 1: Efektywność energetyczna (termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej) – Podmioty, które nie mogą ubiegać się o wsparcie w ramach Funduszu Wsparcia w kwocie 188 tys. złotych. W ramach projektu wykonane zostaną następujące prace termomodernizacyjne: ocieplenie ścian zewnętrznych, stropu i stropodachu, wymiana stolarki okiennej wraz z montażem nawiewników higrosterowanych i stolarki drzwiowej zewnętrznej, wymiana części pokrycia dachu na blachodachówkę. Technologia realizacji robót wymaga kompleksowego wykonania zadania w tym m.in. wykonanie tynków elewacyjnych, wymianę rynien i rur spustowych oraz wymianę instalacji odgromowej.

004

Czytany 4308 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 grudzień 2016 21:03

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top