Zakończono także realizację zadania pod nazwą „Utworzenie parków fitness i rekreacji w miejscowościach Ludowice, Sosnówka i Węgorzyn”

współfinansowanego ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 413 ludowice„Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju” dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”. W wyniku realizacji inwestycji powstały 3 miejsca rekreacji wyposażone w: karuzelę 4-ro siedzeniową, huśtawkę wahadłową podwójną, zestaw zabawowy (wieża z tropem, zjeżdżalnia, przeplotnia drabinkowa, ściana wspinaczkowa), dwa urządzenia fitness (Chodziarz i Steper), ławkę parkową oraz tablicę informacyjną (regulamin).

ludowice

Czytany 4109 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 grudzień 2016 21:54