OFERTA PRACY - Opiekun/ka Klubu Seniora

Loga UE

Wąbrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski zaprasza do składania ofert na stanowisko Opiekun/ka Klubu Seniora w ramach realizowanego projektu: „Kluby Seniora w Gminie Ryńsk”. Osoba na stanowisku Opiekun/ka Klubu Seniora zatrudniona zostanie na umowę o pracę w wymiarze ½ etatu w Klubie Seniora. Poszukujemy 4 osoby, które będą zatrudnione w 4 Klubach Seniora – w Czystochlebiu, w Myśliwcu, w Nielubiu i w Orzechówku.

Przewidywany termin zatrudnienia Opiekuna/ki Klubu Seniora od dnia 1.06.2021 r. do dnia 31.10.2022 r.

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie i umiejętność w animacji działań dla osób dorosłych, w zarządzaniu grupą, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych i konfliktowych, osoba empatyczna, kreatywna i poszukująca działań innowacyjnych pozwalających na aktywizacje i integrację.

Składanie dokumentów:

Osoby składające oferty proszone są o dostarczenie ich w zamkniętej kopercie na adres: Wąbrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski, ul. Matejki 18, 87-200 Wąbrzeźno z dopiskiem: „Opiekun/ka Klubów Seniora w Gminie Ryńsk” następujących dokumentów:

do dnia 31 maja 2021 r. do godz. 1200.

Dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i doświadczenie weryfikowane będą na etapie rozmów z wybranymi kandydatami.

Projekt realizowany jest w ramach części Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanej z Europejskiego Funduszu Społecznego Osi Priorytetowej 9. Solidarne społeczeństwo, Działania 9.3. Rozwój usług zdrowotnych i społecznych, Poddziałania 9.3.2.Rozwój usług społecznych.

Czytany 387 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 czerwiec 2021 12:56
Więcej w tej kategorii: OFERTA PRACY - Psycholog »

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top