piątek, 24 marzec 2017 09:18

Spotkania konsultacyjne

(0 głosów)

Informujemy, iż trwają prace nad Lokalnym Programem Rewitalizacji dla Gminy Ryńsk na lata 2017-2023, który jest dokumentem pozwalającym określić priorytetowe działania w zakresie rewitalizacji obszarów problemowych na terenie gminy. W dniu 29 marca 2017 roku zapraszamy do miejscowości Czystochleb (godz. 1700) i Ryńsk (godz. 1900) na spotkania konsultacyjne z mieszkańcami gminy, przedsiębiorcami, oraz przedstawicielami organizacji pozarządowych. Na spotkaniach zdefiniujemy na czym polega rewitalizacja i w jakim celu przygotowywany jest Lokalny Program Rewitalizacji, które obszary naszej Gminy wymagają szczególnego zainteresowania, jakie przedsięwzięcia powinny być zrealizowane w pierwszej kolejności oraz kto będzie realizował Program Rewitalizacji. Kolejne spotkanie konsultacyjne odbędzie się 27 lipca 2017 r. w Zieleniu (godz. 1700).

Celem spotkań jest prezentacja wstępnej diagnozy, zebranie uwag, opinii i propozycji odnośnie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru koncentracji działań rewitalizacyjnych.

Państwa opinie, jako cenne i ważne źródło informacji na temat konkretnych potrzeb mieszkańców gminy, zostaną wykorzystane przy opracowywaniu Lokalnego Programu Rewitalizacji w zakresie jego celów i priorytetów.

Program spotkań konsultacyjnych