Zapraszamy Mieszkańców Sołectwa Węgorzyn na Zebranie Wiejskie zwołane w celu wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej oraz przeprowadzenia konsultacji społecznych, których przedmiotem jest wyrażenie przez mieszkańców opinii do projektu zmiany Statutu Sołectwa Węgorzyn.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wąbrzeźnie zaprasza na szkolenie „Ubój zwierząt na użytek własny oraz ubój zwierząt gospodarskich z koniczności”.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do projektu edukacyjnego pod nazwą „Projekt z ZUS” skierowanego dla uczniów szkół podstawowych.

czwartek, 23 styczeń 2020 00:00

„Kropla Życia” - oddaj krew dla Wiktora

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Ryńsku serdecznie zaprasza na pobór krwi pod hasłem „KROPLA ŻYCIA”. Zapraszamy zarówno honorowych dawców jak i osoby w przedziale wiekowym 18 - 65 lat, które chciałyby oddać krew po raz pierwszy.

Wójt Gminy Ryńsk ogłasza otwarty nabór partnera do przygotowania i wspólnej realizacji projektu planowanego do dofinansowania w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, nr konkursu LGD: 4/2019.

Ogłoszenie o otwartym naborze partnera do przygotowania i wspólnej realizacji projektu (PDF)

Oferta realizacji (DOC)

Ogłoszenie o wyborze partnera (PDF)