wtorek, 19 listopad 2019 00:00

Otwarty konkurs ofert

Wój Gminy Ryńsk ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania pn. "Prowadzenie w 2020 r. na terenie Gminy Ryńsk Środowiskowego Domu Samopomocy typu A, B, C, D zgodnie z wymogami i standardami przewidzianymi przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa".

Po raz dwudziesty dziewiąty odbyła się Olimpiada Wiedzy Rolniczej, której organizatorem jest Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Swoim zasięgiem obejmuje ona teren województwa kujawsko-pomorskiego. Głównym jej celem jest podnoszenie wiedzy rolniczej oraz kształtowanie aktywnych postaw młodych rolników.

Szanowni Państwo,

W związku z trwającymi pracami remontowymi w Urzędzie Gminy Ryńsk uprzejmie informujemy, że nastąpiły czasowe zmiany w organizacji pracy Urzędu:

piątek, 08 listopad 2019 00:00

Wiem, co podpisuję

Powiatowy Rzecznik Konsumentów Izabela Jędrzejczyk zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie, które odbędzie się w Wąbrzeskim Domu Kultury w dniu 14 listopada 2019 r., o godzinie 1100, podczas którego przedstawiciele z Delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej z Bydgoszczy przeprowadzą zajęcia w ramach kampanii „Wiem, co podpisuję”.

Wszyscy rolnicy chętni do zutylizowania folii rolniczych, siatek i sznurków do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag zapraszamy do wypełnienia poniższej ankiety. Ankietę należy wydrukować i wpisać w wyznaczonym polu dane dotyczące aktualnie posiadanych przez Państwa odpadów, a następnie złożyć ją w Urzędzie Gminy Ryńsk w pokoju nr 201 do 22 listopada 2019 r.

Energa-Operator informuje, że nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla mieszkanców Czystochlebia i Ryńska zasilanych z następujących stacji transformatorowych: