IV Powiatowy zjazd delegatów OSP 2016

Zjazd delegatów OSP, odbywający się raz na pięć lat, w tym roku zebrał się w świetlicy w Pływaczewie w Gminie Wąbrzeźno. Podczas zjazdu dokonano podsumowania strażackiej pracy w latach 2012-2016 oraz przyjęto program działania na kolejne lata.
Zjazd odbył się 9 grudnia 2016 roku. Obradom towarzyszyło wystąpienie miejscowego chóru „Cantate Domino”, prowadzonego przez nauczyciela muzyki Wojciecha Góralskiego.

Na wybranych 40 delegatów, obecnych w tym dniu było 36, tak więc zjazd był prawomocny do podejmowania decyzji, opinii oraz uchwał. Na obrady przyjechali również zaproszeni goście, w tym m.in. Z d z i s ł a w Dąbrowski (prezes zarządu wojewódzkiego Związku OSP) St. bryg. Janusz Halak (Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki PSP), Ks. Mariusz Stasiak (kapelan strażaków województwa Kujawsko-Pomorskiego), St. bryg. Sławomir Herbowski (komendant PSP w Wąbrzeźnie) Wacław Góralski oraz Teofil Foksiński (seniorzy OSP Pływaczewo) oraz przedstawiciele samorządów.
Wartym wspomnienia jest fakt, że w uznaniu szczególnych zasług dla rozwoju i umacniania Związku OSP RP medal im. Bolesława Chomicza otrzymał były prezes OSP Myśliwiec Bolesław Szafrański.

001

Artykuł na podstawie

http://www.zpzosp-wabrzezno.pl 

Czytany 3508 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 grudzień 2016 14:00

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top