Powiatowe zawody strzeleckie 2014

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku Zarząd Powiatowy OSP zorganizował Powiatowe Zawody Strzeleckie.

Tegoroczne zmagania Drużyn z terenu powiatu wąbrzeskiego odbyły się już po raz 8, na strzelnicy sportowej w Wałyczyku, w dniu 29 sierpnia 2014 r. o godzinie 16:00. W zawodach uczestniczyły 3 osobowe drużyny reprezentujące poszczególne Zarządy Gminne. Sędzią głównym zawodów był wiceprezes ZOPZ OSP RP w Wąbrzeźnie dh Leszek Talarek. W wyniku zmagań strzeleckich wyłonione zostały najlepsze, 3-osobowe drużyny, jak również indywidualni zwycięzcy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki. Wartym dodania jest fakt, że w skład zwycięskiej drużyny weszli druhowie z terenu Gminy Wąbrzeźno: Szatkowski Robert, Nawrocki Jacek (OSP RYŃSK) oraz Szydzik Bartosz (OSP JARANTOWICE). Indywidualnie zaś zwyciężył Szatkowski Robert (OSP RYŃSK), który wyprzedził Herbowskiego Sławomira oraz Wolskiego Jacka. Gratulujemy zwycięzcom!  

Czytany 3200 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 lipiec 2017 11:31

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top