Najlepsi uczniowie nagrodzeni nagrodą wójta

W dniu 22 czerwca br. w szkołach odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Ryńsk uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2022/2023.

Nagrody rzeczowe w postaci rowerów dla absolwentów oraz książek dla uczniów kl. IV-VII wręczył Pan Władysław Łukasik – Wójt Gminy Ryńsk, który jednocześnie pogratulował laureatom osiągniętych wyników w nauce, konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych a także podziękował za wytrwałość, trud przekazywania wiedzy i zaangażowanie nauczycielom oraz rodzicom za wsparcie.

Oto nagrodzeni uczniowie:

Szkoła Podstawowa w Jarantowicach

Absolwenci

Julia Bestjan, Oliwia Krawczyk, Lena Matuszak, Patrycja Politowska, Nadia Stafiej.

Uczniowie kl. IV-VII

Dominik Gryczkowski, Amelia Harczenko, Karol Jurkiewicz, Aleksandra Kamińska, Filip Łuszczak, Bartosz Niklewski, Aleksandra Puzon, Tymon Wiśniewski, Lena Rosłan, Oliwia Bieda, Oliwia Imiałek, Robert Jurkiewicz, Nadia Műller, Oskar Śliwiński.

Szkoła Podstawowa w Myśliwcu

Absolwenci

Liliana Frątczak, Agata Kołodziejska, Zuzanna Lipińska, Bartosz Donarski.

Uczniowie kl. IV-VII

Szymon Dziadosz, Wiktoria Kołodziejska, Selena Królczyk, Patrycja Sołowiej, Kacper Kępiński, Michał Popielec, Igor Kubacki, Wojciech Zdrojewski, Urszula Zrada, Agata Stefańska, Błażej Pytel, Kacper Samociuk, Edyta Sądowska, Emilia Barańska, Amelia Jamroży, Weronika Baran, Monika Rzepecka, Dominika Witkowska, Bartosz Cisło, Ignacy Plewa.

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku

Absolwenci

Dawid Gaweł, Sebastian Falkiewicz, Oliwia Iwańska.

Uczniowie kl. IV-VII

Maria Brudz, Kornelia Brzozowska, Grzegorz Nędza, Alicja Sobieska, Maciej Szczepański, Gabriel Pawłowski, Nikodem Wojnowski, Lena Barska, Maciej Jaworski, Lena Neumann, Aleksandra Orzechowska, Emilia Płochacka, Mikołaj Kowalik, Stanisław Czerwiński, Nikodem Drapała, Sylwester Łasiński.

Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu

Absolwenci

Patrycja Bartkowska, Andrzej Kamper, Lidia Kwiatkowska.

Uczniowie kl. IV-VII

Weronika Jaworska, Aleksandra Szymańska, Karol Żonakowski, Paweł Jakóbczyk, Szymon Stępniak, Bartosz Ulaszewski, Marcel Popielec, Julia Dąbrowska, Lena Kępińska, Dominika Kowalkowska, Małgorzata Lewczyk, Nikola Trejderowska, Julia Zglenicka.

autorem zdjęć w galerii jest Marek Motylski
galeria zawiera 79 zdjęć