Umów z domu e-wizytę w Urzędzie Skarbowym

Usługa umawiania wizyty w urzędzie skarbowym umożliwia zaplanowanie spotkania w konkretnym dniu i o konkretnej godzinie, dogodnie dla podatnika. Najszybszym i najprostszym sposobem umówienia wizyty pozostaje rezerwacja internetowa na www.podatki.gov.pl

Wizytę umawia się w pięciu prostych krokach:

1. Kliknij w przycisk Umów wizytę online,
  2. Wybierz urząd skarbowy,
  3. Wybierz sprawę, którą chcesz załatwić,
  4. Wybierz datę i godzinę wizyty,
  5. Podaj dane kontaktowe.

Dodatkowo, udostępniono wyszukiwarkę, dzięki której korzystając ze słów kluczowych można szybko znaleźć rodzaj sprawy, z którą chcesz przyjść do urzędu skarbowego.

Po umówionej wizycie na podany numer telefonu lub e-mail zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji, zawierające min. informacje o stanowisku/pokoju, do którego należy się zgłosić w dniu wizyty.

Nie trzeba umawiać wizyty w urzędzie, w celu zostawienia dokumentu.

Przy rejestracji, jak również w trakcie wizyty można podać adres e-mail. Po zakończeniu wizyty zostanie wysłany na niego link do krótkiej ankiety. Ankieta jest dobrowolna i anonimowa, zachęcamy do jej wypełnienia.