Zaproszenie na szkolenie dla rolników

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza rolników na szkolenie pn. „Premie dla młodych rolników – zasady udzielania pomocy”, które odbędzie się 18 sierpnia 2023 r. o godz. 10:00.

Szkolenie odbędzie się hybrydowo – zarówno stacjonarnie w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji im. Leona Janty-Połczyńskiego w Minikowie, jak i online. Bezpośredni link do rejestracji: https://kpodr.clickmeeting.com/premie-dla-mlodych-rolnikow-zasady-udzielania-pomocy

W programie:

• Dofinansowanie dla młodych rolników w naborze 2023 w ramach Planu Strategicznego dla WPR na lata 2023-2027
  • Nabór wniosków i wysokość wsparcia
  • Kryteria dostępu
  • Zobowiązania beneficjenta wynikające z biznesplanu

Szkolenie poprowadzi Łukasz Piotrowski, Główny specjalista ds. ekonomiki, KPODR w Minikowie.

Więcej informacji oraz link do szkolenia dostępne są na stronie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

Czytany 548 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 sierpień 2023 08:41