PUE ZUS bez tajemnic - dyżur telefoniczny i szkolenie

Liczba użytkowników PUE ZUS przekroczyła 10,5 mln. Swój profil na Platformie Usług Elektronicznych mają zarówno przedsiębiorcy, lekarze, osoby pracujące, jak i emeryci czy renciści.

Dla wszystkich osób, które są zainteresowane założeniem profilu na PUE ZUS i poznaniem funkcjonalności tej platformy Inspektorat ZUS w Lipnie i Włocławku organizuje specjalny dyżur telefoniczny, a toruński oddział ZUS bezpłatne szkolenie online - informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Dyżur telefoniczny odbędzie się 12 października w godz. 900 - 1100 pod nr tel. 54 288 61 58 oraz 14 października w godz. 1200 - 1400 pod nr tel. 54 230 73 35. Nasi eksperci mogą również odwiedzić siedzibę firmy, urzędu i założyć wszystkim zainteresowanym konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem i uzgodnić termin wizyty.

Natomiast szkolenie online „Elektronizacja ZUS dla osób prowadzących działalność gospodarczą - zmiany od stycznia 2022 r.” zaplanowano na 12 października, na godz. 900. Zapisy na szkolenie przyjmowane są do 11 października pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Krystyna Michałek
regionalny rzecznik prasowy ZUS