Miło nam poinformować, że nowy numer gazetki „Gminne Wieści” (wrzesień-październik 2022) jest dostępny na naszej stronie internetowej. Można go przeczytać pod tym adresem albo przez wybór z menu pozycji „Gminne Wieści”.

Od 1 grudnia osoby na wcześniejszej emeryturze lub rencie będą mogły więcej dorobić do swojego świadczenia. Rosną kwoty graniczne przychodów.

wtorek, 22 listopad 2022 00:00

Zakup węgla w preferencyjnej cenie

Informujemy, że Gmina Ryńsk będzie prowadziła sprzedaż węgla na potrzeby zakupu preferencyjnego przez osoby fizyczne w gospodarstwie domowym.

To już ostatnie dni na złożenie wniosku o świadczenie 300 plus z programu „Dobry Start”. Ostateczny termin na jego złożenie upływa 30 listopada.

Energa-Operator informuje, że w następujących dniach nastąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej dla mieszkańców Jarantowic i Jarantowiczek zamieszkałych pod poniższymi adresami:

Do 30 grudnia wszyscy płatnicy składek zarówno osoby fizyczne, osoby prawne, jak i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej powinny mieć aktywny profil na PUE ZUS. Takie konto mogą założyć osobiście lub mogą też upoważnić kogoś do dostępu do roli płatnika na PUE ZUS np. księgową.

Energa-Operator informuje, że w następujących dniach nastąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej dla mieszkańców Czystochlebia, Łabędzia i Cymbarka zamieszkałych pod poniższymi adresami:

środa, 16 listopad 2022 00:00

Przebudowa dróg gminnych - podpisanie umowy

W dniu 10 listopada 2022 r. Gmina Ryńsk podpisała umowę na przebudowę dróg gminnych. Wykonawcą robót jest Zakład Drogowo Budowlany Rogowo Mariusz Wilczyński spółka komandytowa reprezentowanym przez: Mariusza Wilczyńskiego, Rogowo 23, 87-162 Lubicz.

Strona 1 z 149

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top