Kluby Seniora w Gminie Ryńsk

kalendarz google logo 1170x370

Wstępny harmonogram spotkań i zajęć prowadzonych w Klubach Seniora w miejscowościach Czystochleb, Myśliwiec, Nielub i Orzechówko.

 

 

Klub Seniora w Nielubiu

Loga UE

Nielubski Klub Seniora swój początek działalności rozpoczął w czerwcu 2021 roku, funkcjonuje sprawnie do dzisiaj z 23-osobową grupą klubowiczów.

 

Klub Seniora w Orzechówku

Loga UE

Klub Seniora w Orzechówku działa od czerwca 2021 roku. Głównym celem działalności Klubu Seniora jest zwiększenie dostępu do usług opiekuńczych i społecznych w Gminie Ryńsk. Od początku funkcjonowania Klubu Seniora w Orzechówku zajęcia odbywają się w od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 13:30.

 

Loga UE

Minęło siedem miesięcy działalności Klubu Seniora w Czystochlebiu, nadszedł czas na podsumowanie. Klub zaczął funkcjonować w czerwcu 2021 roku, po przeprowadzonej rekrutacji liczy trzynastu uczestników. Na początku Seniorzy byli sceptycznie nastawieni co do działalności klubu, jednak z każdym dniem, cieszył się coraz większym zainteresowaniem i zadowoleniem. Uczestnicy Klubu wnoszą każdego dnia coś wyjątkowego. Atmosfera która tu panuje jest pełna szacunku i wzajemnego zrozumienia.

 

Klub Seniora w Myśliwcu

Loga UE

Nadszedł czas na podsumowanie siedmiu miesięcy działalności Klubu Seniora w Myśliwcu. Klub zaczął funkcjonować w czerwcu 2021 roku i w wyniku przeprowadzonej rekrutacji liczy obecnie dwudziestu uczestników.

 

Loga UE

Wąbrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski, w ramach realizacji projektu ,,Kluby Seniora w Gminie Ryńsk”, umowa nr UM_WR.433.1.032.2021 poszukuje psychologa do realizacji usług:

  • spotkania (doradztwo grupowe) - 3 spotkania po 4 godziny w każdym z 4 Klubów Seniora w miejscowościach Czystochleb, Myśliwiec, Nielub, Orzechówko, łącznie 48 godziny w okresie od IX.2021 do X.2022.

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top