Darmowe szkolenia w ZUS-ie

Bydgoski i toruński oddział ZUS zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach online, które odbędą się w kwietniu. Zaplanowano cztery webinaria:

• 16 kwietnia o godz. 900 „Elektroniczne formy kontaktów: PUE, e-wizyty, e-ZLA -wyjaśnienie zalet korzystania z PUE” – zapisy na szkolenie do 15 kwietnia pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • 16 kwietnia o godz. 1000 „Zasady poprawnego wypełniania i korygowania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych” – zapisy na szkolenie do 14 kwietnia pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • 18 kwietnia o godz. 900 „Zasiłek macierzyński” – zapisy na szkolenie do 17 kwietnia pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • 24 kwietnia o godz. 1000 „Zasady dokumentowania prawa do świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa” – zapisy na szkolenie do 22 kwietnia pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Krystyna Michałek
regionalny rzecznik prasowy ZUS