2018

budowa wodociagu i oczyszczalni sciekowBudowa sieci wodociągowej na terenie gminy i oczyszczalni ścieków przy świetlicach

Dobiegły końca prace związane z realizacją zadania pn. „Budowa sieci wodociągowej na terenie gminy i oczyszczalni ścieków przy świetlicach” współfinansowanego w ramach operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Celem operacji jest „Poprawa warunków życia mieszkańców gminy Ryńsk poprzez budowę sieci wodociągowej oraz oczyszczalni ścieków przy świetlicach”.

Tablica informacyjna projektuBudowa ścieżki pieszo-rowerowej Wąbrzeźno - Myśliwiec

Przedmiotem inwestycji była budowa ścieżki pieszo - rowerowej na odcinku Wąbrzeźno-Myśliwiec biegnącej wzdłuż drogi powiatowej nr 1715C. Wybudowany odcinek posiada długość ok. 2,49 km.

IMG 7231Modernizacja drogi dojazdowej nr 070309C do gruntów rolnych w Orzechówku

Wykonano modernizację drogi dojazdowej nr 070309C do gruntów rolnych w Orzechówku na odcinku 995 m w technologii nawierzchni bitumicznej realizowanej dwuwarstwowo.

wyposazenie swietlicy jaworzeWyposażenie świetlicy w Jaworzu

W ramach realizacji operacji świetlica w Jaworzu zostanie wyposażona w podstawowy sprzęt. Zakupione zostaną stoły i krzesła, witryny chłodnicze, chłodziarko-zamrażarki, kuchenki wolnostojące gazowo-elektryczne, meble kuchenne, szafy wysokie, regały do zaplecza kuchni ora zmywarko-wyparzarka.

Czytany 3053 razy
Więcej w tej kategorii: 2019 »

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top