Polskie Mosty Technologiczne - nabór wniosków aplikacyjnych na rynek Stanów Zjednoczonych

6 kwietnia br. rozpoczął się nabór wniosków aplikacyjnych na rynek Stanów Zjednoczonych w ramach projektu Polskie Mosty Technologiczne. Projekt jest adresowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców pragnących rozpocząć swoją działalność eksportową na rynku USA.

Zapraszamy do składania aplikacji w systemie SOE https://soe.paih.gov.pl/; przedłużony termin upływa 16 maja 2022 r. Zakwalifikowani przedsiębiorcy mogą liczyć na udział w warsztatach eksperckich i konsultacjach oraz na pomoc w przygotowaniu strategii ekspansji. Na uczestników projektu czeka również wsparcie finansowe w wysokości 120 tyś pl na usługi doradcze i działania promocyjne zgodnie z katalogiem wydatków kwalifikowanych.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Polskie Mosty Technologiczne

Czytany 900 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top