Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - spotkanie dla przedsiębiorców

Urząd Miasta Wąbrzeźno oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna serdecznie zapraszają na spotkanie dla przedsiębiorców, które odbędzie się w czwartek 17 listopada o godzinie 11:00 w sali kolumnowej Wąbrzeskiego Domu Kultury przy ulicy Wolności 47 w Wąbrzeźnie.

Podczas spotkania Pomorska SSE zaprezentuje możliwości uzyskania wsparcia w formie zwolnienia podatkowego na nowe inwestycje dla wszystkich przedsiębiorców z branży produkcyjnej i nowoczesnych usług niezależnie od lokalizacji. Spotkanie będzie również okazją do zapoznania się z nową perspektywą środków unijnych, którą przedstawi Centrum Doradztwa Finansowego Paweł Sass oraz ofertą dotacji dla firm z Izby-Przemysłowo-Handlowej w Toruniu. O wsparciu dla firm z poziomu samorządów opowie Burmistrz Miasta Wąbrzeźno.

Po spotkaniu zapraszamy na networking przy kawie i słodkim poczęstunku.

Rejestracja pod linkiem: https://www.strefa.gda.pl/wydarzenia/88-spotkanie-dla-przedsiebiorcow-z-powiatu-wabrzeskiego-i-grudziadzkiego

W razie pytań, prosimy o kontakt z:

Weronika Leszniewska
Specjalistka ds. Pozyskiwania Inwestorów oraz Współpracy Międzynarodowej
tel. 799 286 999
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział bezpłatny!

Zaproszenie na spotkanie dla przedsiębiorców z powiatu wąbrzeskiego i grudziądzkiego (PDF)

Czytany 816 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 listopad 2022 14:02

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top