Podziękowanie za wieloletnią współpracę

Pan Ryszard Dudkiewicz od 20 lat był sołtysem Jarantowic, a wcześniej także Radnym Gminy Ryńsk. Informujemy, że z końcem 2022 roku rezygnuje z pełnienia funkcji Sołtysa Sołectwa Jarantowice.

W związku z tym składamy serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę i pełne zaangażowanie w działaniach na rzecz Gminy Ryńsk. W szczególności doceniamy okazywaną troskę o sprawy społeczne i skuteczną realizację inicjatyw mających na celu rozwój sołectwa a tym samym całej naszej Gminy. Praca oraz troska o dobro mieszkańców i zaufanie, którym obdarzono ustępującego Sołtysa przełożyła się na wiele pozytywnych zmian w okresie pełnienia funkcji Radnego w latach 1998-2002 oraz Sołtysa obejmującej lata 2003-2022.

Równocześnie życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Podziękowanie Sołtys Jarantowice 1Podziękowanie Sołtys Jarantowice 2Podziękowanie Sołtys Jarantowice 3Podziękowanie Sołtys Jarantowice 4Podziękowanie Sołtys Jarantowice 5

Czytany 1015 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 grudzień 2022 14:05