Planowana inwestycja mieszkaniowa - wypełnij ankietę!

Szanowni Państwo,

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa "Nowy Dom" w III kwartale 2023 roku planuje w miejscowości Myśliwiec rozpoczęcie inwestycji mieszkaniowej, w ramach której przewiduje budowę 2-kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego (14 mieszkań na wynajem - każde z możliwością dojścia do własności) i jest skierowana do osób oraz rodzin nie mających zdolności kredytowej, lecz posiadających zdolność czynszową.

W celu opracowania ostatecznego projektu inwestycji zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Chcemy poznać Państwa preferencje i potrzeby mieszkaniowe, aby uwzględnić je w planowanych inwestycjach mieszkaniowych na terenie Gminy Ryńsk.

Chcemy, aby byli Państwo aktywnymi uczestnikami procesu rozwoju budownictwa społecznego w naszej Gminie.

Wójt Gminy Ryńsk
Władysław Łukasik

Wypełnij ankietę online

 

Czytany 761 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 maj 2023 05:27

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top