Zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Rolniczej

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Wąbrzeźnie informuje, że na terenie województwa kujawsko-pomorskiego przeprowadzona zostanie po raz kolejny Olimpiada Wiedzy Rolniczej. W olimpiadzie mogą wziąć udział właściciele gospodarstw rolnych posiadające grunty rolne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz osoby gospodarujące z rodzicami w wieku od 18 do 40 lat.

Olimpiada odbywa się w dwóch etapach: eliminacje powiatowe i finał wojewódzki. Eliminacje powiatowe przeprowadzone zostaną 29 września 2023 r. o godzinie 1000 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie.

Szczegóły u specjalistów w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego i na www.kpodr.pl

Czytany 658 razy

Adres Gminy

Urząd Gminy Ryńsk
87-200 Wąbrzeźno
ul. Mickiewicza 21
tel.: (56) 687-75-00
fax.: (56) 450-27-02
skrzynka ePUAP: /8uj4g63pcd/SkrytkaESP
Facebook: Gmina Ryńsk

Wyślij wiadomość do Urzędu Gminy

 

Galeria Gmina Ryńsk

Template Settings

Theme Colors

Cyan Red Green Oranges Teal

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top