Wyrzucasz bioodpady do przydomowego kompostownika? Wypełnij obowiązkową ankietę

Szanowni Państwo, zwracamy się z prośbą o wypełnienie do dnia 15 marca 2024 r. ankiety dotyczącej zagospodarowania bioodpadów w przydomowym kompostowniku za rok 2023.

Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe dla posiadaczy przydomowych kompostowników, którzy korzystają z częściowego zwolnienia z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Celem badania jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie Gminy Ryńsk w 2023 roku.

Ankietę o kompostowaniu bioodpadów można:

• przesłać online, wypełniając formularz online,
  • złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Ryńsk w pokoju nr 105,

Druk ankiety można pobrać tutaj lub w Urzędzie Gminy Ryńsk, ul. Mickiewicza 21, 87-200 Wąbrzeźno.

Czytany 282 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 luty 2024 11:03